Пришкільний табір

Режим роботи:

8.45-9.00 Прийом дітей
9.00-9.15 Зарядка
9.15-9.30 Ранкова зустріч
9.30-10.00 Сніданок
10.00-13.30 Загонові справи, ЛФК, спортивні та виховні заходи
13.30-14.00 Обід
14.00-16.45 Ігри, розваги відповідно до плану роботи табору
16.45-17.00 Підведення підсумків
17.00 Закінчення роботи табору

Звіт

про роботу дитячого пришкільного табору

з денним перебуванням «Граймісто»

Дитячий пришкільний табір «Граймісто» працював на базі комунального закладу «Вінницький ліцей №34». Його створено з метою  реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, виховання та розвиток дітей, відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Дитячий пришкільний табір працював з 04.06.2024 по 21.06.2024 на базі ліцею з 9.00 до 17.00 згідно затвердженого режиму роботи табору. Під час роботи пришкільного табору працівники та діти дотримувались правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

У пришкільному таборі відпочивали 200 учнів (дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – 81).

Було створено 8 загонів: «Смайлики», «Форсаж», «Мега kids», «Посмішка», «Драйв», «Лимончики», «M&M’s» та «Невгамовні».

Щоденна робота табору розпочиналася з ранкової зарядки і ранкової зустрічі. Учні  багато часу перебували на свіжому повітрі, більшість ігор і спортивних занять проводилося на вулиці, мали можливість відпочити і зміцнити своє здоров’я. Для оздоровлення дітей щодня проводили заняття з ЛФК, гімнастику для очей та гігієнічне навчання дітей. У таборі організовано роботу гуртків: Творча світлиця», «Умілі руки», «Цікава хімія», «Спортивна ігротека», «Сходинки творчого мислення», «Зелена планета».

Кожен день у таборі був насиченим. Проводились виховні бесіди,  різноманітні вікторини, конкурси, акції, спортивні змагання, зустрічі з працівниками ДСНС та представниками патрульної поліції «Абетка безпеки», відвідування дитячого розважального центру «Країна мрій», мандрівки у шоломах віртуальної реальності, майстер-класи, квести. Готуючись до усіх заходів, діти вчились працювати злагоджено, колективно, підтримувати один одного, відноситись з повагою до кожного.

Особлива увага приділялась фізично-оздоровчому, національно-патріотичному вихованню, повазі до народних звичаїв і традицій. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку.

Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій.  Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.

ДЕНЬ ЗНАЙОМСТВ

 

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ 

 

ДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ 

 

ДЕНЬ УКРАЇНИ

 

ДЕНЬ МИСТЕЦТВА 

 

ДЕНЬ ДИТИНСТВА 

 

ДЕНЬ ДРУЗІВ

 

ДЕНЬ ЕНЕРГООЩАДНОСТІ 

 

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

 

ДЕНЬ КАЗКИ

 

ДЕНЬ ФАНТАЗІЇ 

 

ДЕНЬ МОДИ І ДИЗАЙНУ

 

ДЕНЬ НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ 

 

ДЕНЬ ПІДСУМКІВ

 

2022-2023 н.р.

Звіт 
про роботу дитячого пришкільного табору

з денним перебуванням «Граймісто»

Дитячий пришкільний табір «Граймісто» працював на базі комунального закладу «Вінницький ліцей №34». Його створено з метою  реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок,  оздоровлення, виховання та розвиток дітей, відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Дитячий пришкільний табір працював з 05.06.2023 р. по 22.06.2023 р. на базі ліцею з 9.00 до 17.00 згідно затвердженого режиму роботи табору. Під час роботи пришкільного табору працівники та діти дотримувались правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

У пришкільному таборі відпочивали 210 учнів (дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – 66).

Було створено 8 загонів: «Козачата», «Ромашки», «Журавлики», «Калинонька», «Соняшник», «Віночок», «Котигорошко» та «Веселка».

Щоденна робота табору розпочиналася з ранкової зарядки і ранкової зустрічі («Твоя дорога до табору», «Гроші в житті людей», «Безпека довкілля»,  «Здоровий спосіб життя», «Економити – це просто і доречно», «З Україною у серці» тощо). Для оздоровлення дітей щодня проводили заняття з ЛФК, гімнастику для очей та гігієнічне навчання дітей («Охайність та особиста гігієна», «Гігієна порожнини рота», «Правила миття рук», «Зарядка для дітей. Користь ранкових вправ» та ін.) Дворазове харчування. У таборі організовано роботу гуртків: Творча світлиця» (Матвійчук А.В., Шевчук В.І), «Умілі руки» (Лещук Р.М.), «Веселі нотки» (Демедюк Д.Р.), «Спортивна ігротека» (Ільчишина І.В., Шимко О.Б., Шимко О.Б., Гнатюк О.Г.), «Сходинки творчого мислення» (Назарова Л.М.), «Зелена планета» (Власенко Г.І.).

Кожен день у таборі був насиченим. Проводились різноманітні вікторини: «Як може сучасна людина жити без електрики?», «Чи знаєш ти Україну?», «Мандруємо країною казок»; конкурси малюнків на асфальті; акції: «ШахрайГудбай», «Подаруй другові усмішку», спортивні змагання «Веселі старти»; зустрічі з працівниками ДСНС та представниками патрульної поліції «Абетка безпеки»; майстер-класи; квести; інтерактивне заняття від міжнародної організації «Save the children»; екскурсії: Вінницький планетарій, кінотеатр «Родина»; патріотичний флешмоб «Ми українці!». Готуючись до усіх заходів, діти вчились працювати злагоджено, колективно, підтримувати один одного, відноситись з повагою до кожного.

Діти з великим задоволенням приходили кожен день в табір, де їх привітно зустрічали вихователі. У день закриття табору «Граймісто» вихованці поділилися враженнями та підготували концерт, на якому продемонстрували свої таланти. Учні відзначили, що цей період був цікавим, насиченим подіями та враженнями.

День підсумків “Закриття табірної зміни”

Веселими, змістовними були дні, проведені в таборі. Таким був і останній день – день талантів, день закриття. Глядачі переглянули цікавий концерт із запальними танцями, піснями українською. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень! До нових зустрічей!

День казки

У таборі «Граймісто» пройшов День казки. Вихователі і вихованці доклали спільних зусиль для створення казкового настрою, атмосфери таємничості і краси. Після казково смачного сніданку для вихованців загонів проведено розважальне шоу «Піратська вечірка». Під час казкової вікторини «Мандруємо країною казок» діти показали свою обізнаність у таємничому та чарівному світі казок. Малювали на асфальті улюблених казкових персонажів. День пройшов непомітно швидко, а ще весело і цікаво!

День друзів

Ранкова зустріч та зарядка – традиційний початок дня у таборі “Граймісто”. Вихованці табору переглянули мультфільм «Мавка», який їх дуже розвеселив. Старші загони були активними учасниками освітньо-розважальної програми. Діти вчилися правильно діяти у екстремальних ситуаціях та головне – уникати різних небезпек. Малювали долоньками та виготовляли плакати “Долоньки єднання”. Також пройшла акція “Подаруй другові усмішку”. Девіз акції: “Ми даруємо вам веселий смайлик, а ви нам посмішку”. Приємно було бачити задоволені обличчя дітей, які раділи від того, що зробили світ трішечки добрішим.

День дитинства

Ми всі родом з дитинства – це чудова країна, 
Де співає безмежна дитяча душа, 
Де немає ні зла, ні тривог, ні обману, 
А навколо одне лиш – добро і краса. 
Вихователі провели ранкову зустріч “Спіши творити добро”. Діти створювали скриньку добрих побажань, написавши компліменти один одному. Відвідували творчі майстерні і гуртки. Наші діти талановиті, дружні, радісні, вміють насолоджуватися справою, яку виконують.

День здоров’я

День здоров’я у пришкільному таборі “Граймісто” пройшов під гаслом «В здоровому тілі – здоровий дух!».

День розпочався з ранкової  зарядки. У загоні була проведена ранкова зустріч “Ми обираємо здоровий спосіб життя” та бесіда “В здоровому тілі – здоровий дух”. Після смачного сніданку діти мали можливість відвідати Філармонію. Потім разом гралися в спортивні ігри. З веселощами і посмішками дітвора залишила табір.

День патріотичного виховання

Дев’ятий день пришкільного табору “Граймісто” присвячений патріотичному вихованню дітей – день України! Діти створювали малюнки і колажі на патріотичну тематику, в яких відчувалася любов до своєї домівки, міста та Батьківщини! Були активними й енергійними учасниками заходу «Абетка безпеки». Протягом дня діти чудово провели час на свіжому повітрі!

Також відвідали гуртки і творчі майстерні табору, в яких творчо та з задоволенням працювали.

День енергоощадності

День розпочався з активної зарядки і ранкової зустрічі “Економити – це просто і доречно”. За розкладом дітки відвідували гуртки: “Творча світлиця”, “Сходинки творчого мислення”, “Зелена планета”, “Спортивна ігротека”. Вихователі провели годину спілкування “Як може сучасна людина жити без електрики”. Слухаючи відповіді, ще раз переконуєшся, що діти дуже люблять природу та піклуються про неї. Команда хіміків провела фантастичне наукове шоу “Шалена лабораторія”. Усі заходи пройшли у веселій та дружній атмосфері.

День мистецтва

13 червня в таборі “Граймісто” – День мистецтва. Після смачного сніданку вихованці табору із задоволенням відвідали майстер-класи: “Розпис еко-сумки”, “Декупаж дощечки”, “Виготовлення солодких букетів”. Цього дня працювали гуртки “Творча світлиця” і “Умілі руки”.

День спорту

Гамірним видався “День спорту” в нашому таборі “Граймісто”. Ранок розпочався з позитивної ранкової зарядки. Вихованцям табору провели інтерактивне заняття від міжнародної організації “Save the children”. Діти були задоволені, отримали безліч позитивних вражень. Діти із задоволенням брали участь у спортивних змаганнях “Веселі старти”. Спортивні змагання між загонами дали змогу діткам показати свої фізичні можливості у різних естафетах.

День довкілля

День довкілля пройшов під гаслом «Буду я природі другом». Цей день розпочався зарядкою на природі, де діти зарядилися силою. Після корисного сніданку табір «Граймісто» відправився на екскурсію в Планетарій. Це єдине місце у Вінниці, де можна милуватись зоряним небом вдень та за будь-якої погоди. До табору діти повернулись з приємними враженнями та гарним настроєм. Виконували цікаві розвивальні завдання, а саме: “Сортування сміття”, “Як сміття опиняється в природі”, “Вторинна сировина”.

День фінансової грамотності

Вихователі провели ранкову зустріч “Гроші в житті людей”. Діти виконували цікаві і пізнавальні завдання, вивчали готівкові та безготівкові гроші, аналізували життєві ситуації. Із задоволенням відвідували гуртки та творчі майстерні.

День фантазій

Вихователі провели ранкову зустріч «Чудеса трапляються!». Весело пройшла освітньо-розважальна програма – віртуальна екскурсія по історичних місцях України, американські гірки, польоти в космос і багато цікавого! Діти створювали «живі скульптури» і  колажі «Школа моєї мрії». Проводились ігри на свіжому повітрі та робота в гуртках.

День незабутніх вражень

Урочиста лінійка до відкриття табору відбулася у вигляді цікавого, творчого та креативного квесту з різноманітними станціями. Діти були в захваті та активно брали участь. Вітаємо 7 загін “Котигорошко” з перемогою!

День знайомств

УРА! В нашому закладі розпочав свою роботу табір “Граймісто”.

Першого дня кожен загін готував газету-візитку зі своєю назвою. Діти малювали, вирізали, кожен докладав частинку своєї творчості для найкращого результату. Набирає обертів та популярності робота в гуртках та творчих майстернях. На свіжому повітрі були ігри на знайомство та конкурс малюнків на асфальті до дня охорони навколишнього середовища. 

Табір з денним перебуванням “Граймісто”

Режим роботи:
8.45-9.00      Прийом дітей
9.00-9.15      Зарядка
9.15-9.30      Ранкова зустріч
9.30-10.00    Сніданок
10.00-13.30  Загонові справи, ЛФК, спортивні та виховні заходи відповідно до плану роботи табору
13.30-14.00  Обід
14.00-16.45  Ігри, розваги відповідно до плану роботи табору.
16.45-17.00  Підведення підсумків
17.00              Закінчення роботи табору