Новини закладу з 2016 по 2023 р.

2022-2023 н.р.2021-2022 н.р.2020-2021 н.р.2019-2020 н.р.2018-2019 н.р.2017-2018 н.р.2016-2017 н.р.
2022-2023 н.р.

Найтрепетнішим моментом шкільного життя є випуск. Наш ліцей цьогоріч випустив два класи надзвичайних, креативних, талановитих, розумних одинадцятикласників.
Юнаки та дівчата змогли отримати свідоцтва про освіту в урочистій атмосфері, відсвяткувати випускний вечір радісно та безтурботно. Цим ми завдячуємо нашим героям, нашим Збройним Силам України. Випускники це усвідомлюють, тому вирішили зібрати кошти, щоб знову зробити внесок у спільну Перемогу. Під час урочистого заходу діти подякували воїну та передали йому свою волонтерську допомогу. Так, було придбано зброю проти “Шахедів” з прожектором.
Дякуємо випускникам! Слава ЗСУ! Слава Україні!

01.06.2023 року відбулася чергова педагогічна рада. Проте ця педрада особлива: обговорено надважливі виховні питання. Тема – “Формування ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави засобами національно-патріотичного виховання”. Виголошена інформація стосувалася і навчальної діяльності, й годин спілкування, і гурткової роботи. Варто відзначити, що відповідна урочиста патріотична атмосфера відчувалась у приміщенні Обласного краєзнавчого музею, де було проведено засідання педагогічної ради. Завершенням заходу стала екскурсія експозицією “України щит”, присвяченою Героям Небесної сотні та воїнам Збройних Сил України, завдяки котрим ми маємо змогу працювати, розвиватися, жити…

Співпраця є ключовою в  роботі нашого закладу. Ми спільно приймаємо рішення, спільно їх виконуємо. Спільно й підводимо  підсумки.
25 травня 2023 року відбулася Батьківська конференція за участі всього колективу ліцею: дітей, батьків та педагогів. На порядок денний було винесено звіт про виконану роботу в 2022-2023 н.р. директора Оксани Войтко та доповідь представника колективу батьків Ірини Гаврилюк про розподіл та  використання благодійних внесків.
Спільним рішенням батьків, учителів та дітей стало оцінити роботу директора на “задовільно”.

Пізнавальною була доповідь шкільного психолога Назарової Л.М. про способи подолання стресу та про важливість стабілізації емоційного стану

Дякуємо всім, хто долучився і долучається до вдосконалення нашого закладу. Віримо, що наші прагнення принесуть свої плоди і надалі наш заклад процвітатиме більше, краще, яскравіше. Дякуємо!


Сьогодні 24.05.2023 року традиційно відбулося загальноміське свято ✨’Талант року – 2023✨. За участі міського голови Сергія Моргунова, заступника міського голови Галини Якубович, директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко, де наші учні отримали стипендії та грамоти за перемоги в олімпіадах та конкурсах. Вітаємо та бажаємо нових звершень🎉

Ми за кібергігієну та медіаграмотність! З таким девізом в нашому закладі пройшли STEM уроки з іформатичної грамотності та кібербезпеки. Проєкт #ШахрайГудбай, організатором якого є Національний банк України та Департамент Кіберполіції Національної поліції України, дає можливість навчати українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи (flower)«КОЖНА ДИТИНА ТАЛАНОВИТА»(flower). Кожен  день тижня був присвячений  певному  кольору та мав свою тематику. Понеділок  виявився дуже яскравим, адже він був різнокольоровим(rainbow). Вівторок у нас був червоним❤️ і казковим. Середа – день зелений💚 – “Природа рідна – наша втіха, тож хай вона не знає лиха”. Четвер – жовтий💛 – “День посмішки та позитивної інформації”. П’ятниця зафарбувалася у синій колір💙 – “День справжнього друга”. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. Творчий підхід вчителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Діти,батьки та вчителі Комунальний заклад “Вінницький ліцей №34” продовжують активну волонтерську діяльність. Протягом двох днів у межах міської акції «Допомагаємо та обов‘язково переможемо!» було зібрано : продукти харчування,консервацію,чай,каву,засоби особистої гігієни для ЗСУ. Ми ДЯКУЄМО нашим воїнам за їхню мужність, самовідданість і героїзм. Допомагаємо та обов‘язково переможемо!Слава Україні!🇺🇦

З метою формування ціннісного ставлення до сім’ї, виховання поваги та шанобливого ставлення до сімейних цінностей і традицій з 15.05.2023 року по 19.05.2023 року в ліцеї проведено тижневик “Сімейні цінності”. Класними керівниками початкових класів проведено бесіди: “Щаслива родина, яка вона?”, “Яка сім’я, такий і я”, “Я – частина сім’ї”, “Родина очима дитини”; організовано виставки: “Дерево мого роду”, “Моя сім’я на світлинах”. Учні складали тематичні прислів’я, малювали сучасну сім’ю, активно брали участь в обговоренні теми та весело завершили навчальний тиждень. Відроджуємо родинні звичаї, прищеплюємо дітям любов і повагу до найсвятішого – до родини!

У травні 2023 року відбувся VІІІ Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді
«Слово у душі – душа у слові»
Захід покликаний популяризувати українську мову, виховати в учнів естетичні смаки й посприяти формуванню патріотичної свідомості у дітей.
На конкурсі представлено вірш Євгенії Романюк (10-А) «Я пам’ятаю», що відображає почуття українців у перші дні втогнення росії, та  есей Марії Ліщенко (9-В) про шанування народу й ідентифікацію себе як українця.
Підготувала представників нашого ліцею керівник гуртка театрального мистецтва Разлог Марина Сергіївна

Цікаво,стильно,новомодно!
Саме так пройшов Тиждень Стилю у нашому ліцеї з 01.05 ✅
Понеділок : total black ⚫️
Вівторок : чим яскравіше – тим краще 🌠
Середа : день без рюкзаків 💼
Четвер : спортивний стиль 🧢
П‘ятниця : піжамний день 😴
Запрошуємо до перегляду відео 🎶


 

З 24 по 28 квітня 2023 року в ліцеї проведено екологічний марафон «Ми творимо планету власноруч».
Метою заходу є виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формування у дітей стійких установок на раціональне природокористування, активізацію практичної природоохоронної роботи, формування життєвих компетентностей у контексті ідеї сталого розвитку суспільства.
Класні керівники 1-4 класів проводили бесіди: «Чисте довкілля – чисте сумління», «Знай, люби, бережи», «Обіймемо Землю красою й любов’ю»; екологічні вікторини: «Знавці природи», «Людина – природі друг». Учні початкової школи розв’язували екологічні задачі, виготовляли екологічні листівки, вчилися сортувати сміття і переконалися, що це цікаво і корисно.
Люди не повинні забувати, що на Землі їм відведено дуже невелике місце, що вони живуть в оточенні природи, яка легко може взяти назад все, що дала людині – під таким лозунгом пройшов тижневик природничих наук (біологія, географія, хімія)  у нашому ліцеї. Він проводився з метою формування природничої грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, поглиблення знань з природознавчих наук. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

Нині у Вінниці активно обговорюють новину: у нашого міста з’явився ще один побратим – німецьке місто Карлсруе. З нагоди підписання Угоди про побратимство відбувся урочистий концерт. Вкотре нашу країну представляє Народний ансамбль танцю “Барвінок”. Серед барвінчат і наші учні: Лисун Юлія (10-А), Яблецький Ілля (6-Б) і Самойлюк Софія (5-Б).
Фронт буває різним. Культурний сьогодні провадять наші діти… Українська пісня, народний танець – це відвертість почуттів, яскравість емоцій, прагнення миру, втілення свободи нашої країни.
І ми знаємо точно, що все буде Україна!

Анатоль Франс писав: “Скільки б ми не говорили про порожнечу життя, іноді достатньо лише однієї квітки, щоб нас переконати”. І з цим важко не погодитися.
Наші колеги з Ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради у рамках реалізації проєкту «Соціальне шкільне підприємництво» безкоштовно надали саджанці хризантем.
Ми безмежно вдячні організаторам проєкту «Непереможна.Квітуча» за можливість перетворити територію нашого закладу на квітучий оазис🌸

22 квітня – Всесвітній день Землі. Саме в цей день в різних куточках земної кулі небайдужі люди до проблем природи проводять заходи, які спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Учні початкової школи також долучилися до святкування Всесвітнього дня Землі. Було проведено виховні бесіди «Бережімо рідну Землю!», «Земля – наш спільний дім!», конкурс «Година Землі», виставку малюнків «Бережи природу». А ще учні початкових класів презентували міні-проєкт «Що я можу зробити для майбутнього планети?», виготовляли лепбуки та колективні творчі роботи «Ми любимо свою планету!», створювали  аплікації на тему «Буду я природі вірним другом…», переглядали  пізнавальні відеоролики.
Проведені заходи зацікавили дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.

В час війни специфічним стало явище волонтерства. Різні люди об’єднались в спільній справі – збір допомоги воїнам та потрепілим від війни.
20 квітня відзначають День волонтера.
Ми теж маємо стосунок до цього дня, адже ще з початку війни допомагаємо іншим: приймаємо переселенців, збираємо гуманітарну допомогу, виготовляємо обереги для воїнів, організовуємо заходи, де збираємо кошти для ЗСУ.
Приємно бачити результати своєї праці: тепловізор – на передовій, прапор з побажаннями та словами вдячності – в руках солдатів… Маскувальні сітки, дрон, каски, бронежилети – усе це знайшло своє використання.
Кожен з нас – частина перемоги. І ми переможемо!

Однією з актуальних у галузі освіти є проблема академічної доброчесності. Це поняття акумулює в собі  самоаналіз і саморозвиток, виваженість та повагу, мотивацію та належне оцінювання праці…
Цьогоріч було запущено перший Хаб доброчесності на базі проєкту “Прозора школа” Офісу доброчесності НАЗК.
Представник нашого ліцею, заступник директора з навчально-виховної роботи Гончар Тетяна Миколаївна, мала змогу перейняти досвід інших у питанні формування нульової толерантності в освітньому середовищі, долучилася до антикорупційних дебатів, отримала нагороду, що підтверджує участь в такому потрібному й такому цікавому Хабі.
Маємо надію, що академічна доброчесність буде сталою формою взаємодії учасників освітнього процесу й стане поштовхом до розвитку змін на краще.

Війна внесла корективи в наше повсякденне життя. Правила цивільного захисту стали нашою реалією. І сьогодні ми переконуємося, що заходи щодо вивчення основних принципів цивільної оборони більш ніж важлива.
18 квітня 2023 року в нашому ліцеї відбувся День цивільного захисту. Виставка малюнків, інформативні локації, бесіди, майстер-класи, квести – все це допомогло дітям і дорослим пригадати правила домедичної допомоги, протимінної та протипожежної безпеки, дії під час евакуації або під час стихійного лиха. Популяризація культури безпеки життєдіяльності та цивільного захисту серед дітей та молоді є питанням приорітетним в такі важкі часи. А найголовнішим скарбом для України є наш народ. Тому варто зберігати здоров’я та життя кожного, щоб Україна процвітала й сяяла посмішками наступних поколінь українців!
Вище професійне училище ЛДУ БЖД


Усі з нетерпінням чекають велике світле свято – Великдень. Воно завжди приносить радість у серця дорослих та дітей. Учні початкових класів ознайомлювалися з видами писанок і символікою знаків, виготовляли різноманітні аплікаціїї і поробки, допомагали матусям пекти та оздоблювати великодню випічку, фарбувати крашанки.
Українська писанка,
Як дитяча пісенька,
Як бабусина казка,
Як матусина ласка.
Всіх вітаємо зі святом Великодня! Бажаємо, щоб у кожній оселі панувало здоров’я, щастя, мир і добро!☀️👨‍👩‍👧


Діти нашого закладу долучились до благодійної акції «Від дитини до дитини». Метою був збір необхідних речей(канцелярія,підручники , іграшки) для найменших жителів Балаклії, яких нині в місті проживає близько двох тисяч. Містяни поступово намагаються налагодити життя після окупації, втім досі відчувають брак багатьох речей.

05.04.2023 р.у ВМПДЮ відбулася зустріч учасників історико – патріотичного клубу “Покоління  UA”. Учні Вінницького ліцею № 34 взяли участь у  майстер – класі по писанню писанки🥚🥰

😍Це була неймовірна подія! Наші учні 4-А та 5-В також долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту «Спільно до безпеки». Який було проведено 4 квітня до Всесвітнього дня з мінної просвіти.

Всі дуже уважно слухали, написали та запам’ятали головні правила мінної безпеки, які сьогодні має знати кожен:
❌ Не підходь!
❌ Не чіпай!
☎️ Дзвони 101!

👉Правильний текст диктанту шукайте за посиланням: bit.ly/3MfZNHV
👉Слухайте диктант в записі:
Facebook: bit.ly/3ZCjvAt
YouTube: bit.ly/435NfbP

Дякуємо всім за участь! 💙


Спільно з МОН команда Мінцифри у 2023 році продовжила ініціативу «Ноутбук кожному вчителю». За підтримки Google та ЮНЕСКО до закладів освіти надійшли 50 тисяч нових хромбуків.
«Ми розвиваємо освіту навіть в умовах війни. Вчителі продовжують навчати учнів в укриттях навіть під час повітряних тривог, проводять уроки онлайн і дають змогу здобувати якісну освіту. Ініціатива “Ноутбук кожному вчителю” дасть змогу освітянам не переривати освітній процес і бути на зв’язку з учнями», – зазначив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
У рамках державної програми “Ноутбук кожному вчителю” 8 хромбуків отримав комунальний заклад «Вінницький ліцей №34»

Міжнародний день птахів проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.
Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Природно при цьому, що їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.

27 березня відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему «Творче використання прогресивних технологій та сучасних прийомів педагогічної техніки у процесі викладання предметів»

Метою засідання є поглиблення знань педагогів  про інноваційні, зокрема інформаційні технології навчання, прийоми педагогічної техніки, обмін досвідом їх використання.


Через події війни ми впевнились, що найціннішим є здоров’я і життя людини. Прикро, що про порядок надання допомоги потерпілій людині знають одиниці. Тому в нашому закладі було проведено майстер-клас із домедичної допомоги. Правила визначення наявності дихання, способи переміщення потерпілого в стабільне положення, серцево-легенева реанімація, дії при порушенні прохідності дихальних шляхів: ці та інші важливі алгоритми заходів збереження життя пригадали вчителі нашого ліцею.
У будь-який момент будь-хто може отримати травму чи захворювання. Використовуючи інструкції з проведення першої допомоги людині, можна запобігти настання нещасного випадку. Тому так важливо знати базові навички надання першої медичної допомоги.
Бажаємо всім міцного здоров’я😉
Червоний Хрест Вінницької Області дякуємо за співпрацю та корисний, цікавий тренінг! https://www.facebook.com/VinnytsiaRedCross


27.03.2023 року відбувся благодійний проєкт “Даруємо усмішки дітям”. Місце проведення – кафе “Happy Monkey”. Розважальна програма складалася з веселих конкурсів, розваг та творчих завдань. Аніматори подарували яскраві емоції і незабутні враження дітям👫👬🧩

Нині наша незламність проявляється в згуртованості. Особливо важливою стала благодійна діяльність, яка допомагає на шляху до Перемоги.
25-26 березня 2023 року, за підтримки Вінницького міського голови Сергій Моргунов та Департамент освіти Вінницької міської ради, було організовано Дитячий благодійний вікенд, що мав на меті підтримати Збройні Сили України. Учні й вчителі нашого ліцею мали честь долучитися до цього заходу. Домашня випічка й смаколики, власноруч виготовлені вироби й виступи творчих колективів – усе вражало оригінальністю та творчим підходом. Щодня дякуємо нашим ЗСУ, що маємо можливість працювати, вчитись, жити! Слава Україні! Героям слава!

Азов..  Так мало літер… І так багато емоцій.. і ці емоції такі суперечливі. Це гордість і сум, це шана і лють, це незламність і жага помсти.
Учні старших класів (9, 10, 11) відвідали екскурсії, присвячені вінничанам-майданівцям, що віддали життя за Незалежність України, воїнам Збройних сил України, що стали Героями. Особливою стала експозиція “Азов – янголи Маріуполя”. Важко приймати те, що молодь гине задля того, щоб ми і надалі могли називатись українцями. І сьогодні хочеться на весь голос крикнути гасло “Слава Україні”, і пошепки промовити відповідь… “Героям слава”…

В рамках міжнародної акції “Година Землі” у закладі був проведений фото квест” Наш дім – планета Земля”, створений інформаційний вісник “Екологія у датах”, учні екологічного гуртка провели бесіди для учнів 1-5 класів “Година Землі”, ” День Води🌍💧

В рамках інформаційного марафону «Вінниця-Кельце: 65 років партнерства» з 20 по 24 березня, в нашому закладі пройшли бесіди, майстер класи з учнями 1-4 класів. Учні створювали листівки, браслети у знак дружби двох країн.


Цей тиждень пройшов під гаслом : «Вінниця-Кельце: 65 років партнерства»🇵🇱🇺🇦

Ще з 2014 р. м. Кельце підтримувало вінничан, які захищали незалежність України на Сході та переселенців з Донеччини, Луганщини й Криму. З початку російської агресії польське місто-побратим передало до Вінниці понад 160 тонн гуманітарної допомоги. Це медичні прилади, перев’язувальні матеріали, медикаменти, продукти харчування, ліжка, матраци, спальні мішки, павербанки, акумулятори та багато іншого.

Ми дякуємо жителям м.Кельце також за світловідбиваючі стрічки для наших дітей❤️


Війна принесла багато горя не лише людям, але і тваринам. Багато котів та собак були загублені, зраджені або втратили господарів. Наш заклад підтримує чотирилапих, які знаходяться у притулку «Планета» та долучились до VІІ Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» та зібрали допомогу (корм, крупу, іграшки чи медикаменти) для котів та собак🐶🐱❤️
Винницкий приют для бездомных собак “Планета”

До уваги ліцеїстів!
26.03.2023 (неділя) відбудеться благодійний ярмарок, у якому наш заклад приймає участь.
До вашої уваги будуть представлені вироби ручної роботи, смаколики та музичний супровід у виконанні наших дітей.
Ми ніколи не залишаємось осторонь та завжди готові допомогти!
Усі виручені кошти будуть передані на благодійність🙏🏼🇺🇦

Учениці 7-А класу, Хижняк Анастасія, Грачова Софія, Макаревич Іванна та Поперечна Поліна, прийняли участь  у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку “Зоологічна галерея” на базі закладу Вінницької обласної станції юних натуралістів! Керівник: Іськова С.Є.

Профорієнтація важлива в роботі нашого закладу, адже нашим випускникам так важливо визначити напрямок майбутньої професійної діяльності, зробити правильний вибір та вірити у власні сили.
Учні 9 класів відвідали День відкритих дверей у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг. Майстер-класи, екскурсії, частування – все створило теплу атмосферу цього заходу. Приємно зустріти серед студентів випускників нашої школи.
Кожна професія важлива. І кожен повинен зайняти своє, виняткове місце в житті. І тоді професія буде в радість! Цього ми і бажаємо кожному нашому випускнику!

Основою успіху є співпраця. Колектив нашого ліцею прагне до співробітництва в різних його проявах.
15 березня 2023 року між Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету та комунальним закладом «Вінницький ліцей № 34» підписано Меморандум про співпрацю. Це дає змогу розвиватись в освітньо-методичній галузі, розвивати здібності випускників та педагогів.
Віримо, що такий інструмент педагогічного партнерства забезпечить створення безперервної ступеневої системи освіти, яка є запорукою виховання покоління розумних, свідомих, успішних українців.

Приємно усвідомлювати, що здобутки колективу нашого закладу примножуються. Цьогоріч сталося важливе: у видавництві «Моя книжкова полиця» вийшла друком книга луцької письменниці Юлії Смаль «П’ять колосків. Голодомор. Історії, як зникали українці». Та не це стало причиною нашої гордості. Науковою редакторкою цієї графічної новели є вчителька історії комунального закладу «Вінницький ліцей № 34», кандидат історичних наук Ірина Миколаївна Батирєва. Особливістю цього видання стало те, що це перша книга про Голодомор 1932-1933 років, написана для дітей. Крім того, історії викладено у формі коміксів, що неабияк полегшує сприймання такої важкої теми. Приємно, що учні нашого ліцею теж можуть ознайомитися зі змістом вказаної книги, адже сьогодні це видання вже є на полицях шкільної бібліотеки.

Бажаємо Ірині Миколаївні творчих наснаг та креативних ідей, нашим дітям – патріотизму, нашому ліцею – процвітання!


Тиждень  української  мови та  літератури.


09.03.2023 патрульна поліція проводила бесіду з елементами гри на тему ” Кібербезпека” у  1-Б і 4-А класі.


Наш заклад взяв участь у ІІ міжнародному занятті доброти 2023 запропонований благодійним фондом «Щаслива лапа»
Тема: «Ми відповідальні за тих, кого приручили»
Дітям було цікаво слухати  оповідання «Погризені капці», а також було запропоновано розфарбувати малюнки та знайти пару,щоб вирішити проблему🐶🐱


2 березня, у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбулась розважально-освітня гра «Дитячий Flash Quiz. Традиції англомовних країн». Захід організував департамент освіти міської ради спільно з Центром позашкільної освіти «Flash».

Понад 80 учнів 4-6 класів вінницьких загальноосвітніх закладів, зокрема й дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей захисників і захисниць України доєдналися до гри.

Робота в командах, проведення вікторини на різні теми, батл капітанів, – все це організували, щоб учасники проявили свою ерудицію, змогли дізнатись багато нового, поспілкуватись на цікаві теми у колі ровесників.


До комунального закладу «Вінницький ліцей №34» завітав лейтенант поліції Мєшкова Ольга Олексіївна.Тема бесіди: «Поява російського молодіжного руху ЧВК “Редан” в Україні та його наслідки»
У пресцентрі Головного управління поліції у Вінницькій області зазначають, що провокування масових бійок серед молоді та підлітків є спробою російської пропаганди провести чергову інформаційно-психологічну операцію, використавши у ній дітей, аби в подальшому дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні.
#СТОПРЕДАН#НЕБЕРИУЧАСТЬ


В річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, в нашому місті реалізувався проєкт «Як ти, Віннице?». Його запропонували мешканці Мюнстера, німецького міста-партнера нашої Вінниці. Всі вінницькі зображення мешканці Мюнстера згодом побачать на міському сайті проєкту: Winnytsia Love – Вінниця – як ти?

За ці фото/відео місцеві жителі та бізнес Мюнстера перераховуватимуть по 10 євро на окремий рахунок. На зібрані кошти придбають спеціальне медичне обладнання на потреби однієї з вінницьких лікарень.


У світі 21 лютого святкують Міжнародний день рідної мови 

Міжнародний день рідної мови… Який він важливий нині. Мова дозволяє нам називатись окремим народом, ідентифікувати себе як українці. 

Це свято стосується кожного з нас. Адже саме ми – носії рідної мови.

Тому цьогоріч вирішили перевірити, наскільки якісно учні нашого ліцею володіють рідною мовою.


20.02.2023 р. відбулось засідання гуртка “Патріот Поділля”.

Тема зустрічі: “З Майданом в серці крізь життя” для учнів 8-А класу.

Керівник – Бельдіян К.Г.


Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.
Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні кожен з українців знає, що таке Євромайдан. Адже щороку в лютому в пам’яті виринають спогади про ті важкі часи. З особливим сумом ми згадуємо про тих, хто віддав під час Революції Гідності найдорожче – життя…
15 лютого 2023 року відбувся фестиваль імені Героя Небесної сотні Максима Шимка. Учні нашого ліцею долучилися до благодійних заходів. Своїм перфомансом ми показали символи нескореності українських людей: майданівця, бійця АТО, волонтерів, кіборга, азовця…
Захід дав змогу ще раз переконатися, що ми непереможні тоді, коли ми підтримуємо один одного, коли ми діємо згуртовано, коли ми разом. Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

Ось і прийшло до нас світле та романтичне свято – День святого Валентина. Цього дня, 14 лютого, усі пари вітають один одного та дарують подарунки та листівки.
У комунальному закладі «Вінницький ліцей №34» діти радісно фотографувались та влаштували музичні перерви, на яких заспівали улюблені пісні💕

13 січня, напередодні Нового Року за старим стилем, українці святкують Щедрий вечір або ж Багату кутю. За християнським календарем – це день преподобної Меланії. Святкування цього дня супроводжується щедруванням — старовинним звичаєм обходів хат з побажанням щастя членам сім’ї і процвітання господарства. Щедрувальники отримують ласощі і навіть кошти у якості подяки від господарів домівки.

Вже традицією стало провадити щедрування у нашому закладі. Учасники театрального гуртка «водили козу», створили театралізоване дійство із Василем та Маланкою, як це робили українці багато років тому.


Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Учнівська рада комунального закладу «Вінницький ліцей №34» 

#Козацтво_слава_України


В рамках Патріотичного марафону – 2022 у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» відбулась інфо-акція «Козацтво-слава України» До Дня Захисника України учні 7-8 класів зробили інформаційні онлайн-постери.
#Козацтво_слава_України

В рамках Патріотичного марафону – 2022 11.10.2022 р. в 11-А та 11-Б класах були проведені тематичні дебати. Тема: “Україна – щит від агресора для Європи чи світовий інструмент боротьби з Росією ?”.
Захід провела вчителька історії —Бельдіян Катерина Григорівна.

У комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» до Дня Захисника України пройшов збір солодощів для наших захисників та захисниць! Також, діти створили обереги, малюнки та написали листи зі словами підтримки та подяки! 
Слава Україні!
Героям Слава!

В рамках Патріотичного Марафону – 2022 До дня Захисника України, у комунальному закладі «Вінницький ліцей № 34» пройшла арт-акція «Слава Україні! Героям Слава!». Учасниками стали учні 1-6 класів.

В рамках Патріотичного Марафону – 2022 10.10.2022 у 10-А класі відбувся круглий стіл на тему: «Європейський вибір України: ризики і перспективи».
Захід провела вчителька історії – Бельдіян Катерина Григорівна.

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить…
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.
Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.
Зі Святом Вас дорогі вчителі!

Протягом 19.09-23.09.2022 року до Всеукраїнського тижня протидії булінгу, у комунальному закладі “Вінницький ліцей №34” були проведені зустрічі з працівниками  патрульної поліції, а саме з шкільним офіцером – Іриною Олександрівною Проценко. Тема бесіди: “Попередження булінгу у навчальному закладі”.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході та півдні країни.
Наші учні долучились до конкурсу дитячого малюнка під гаслом: “Ми прагнемо миру!” Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Сьогодні наше чудове, європейське, сучасне місто, серце Поділля  – Вінниця відзначає 659-ту річницю від дня заснування! В цей день ми всі себе почуваємо іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Вінницький Ліцей №34 також приєднався до челенджу “Діти PROмісто: 659 фраз” 
#Діти_PROмісто_659_фраз

Дорогі наші учні, сьогодні ви прийшли в школу, щоб почати та продовжити свій шлях до знань. Вітаємо вас з 1 вересня і бажаємо веселих та захопливих уроків, гарних оцінок, нових друзів, добрих викладачів. Нехай шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.
2021-2022 н.р.

Ось і останній дзвінок!
Це радісний день, світле свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами..
Дорогі випускники! У цей день ви залишаєте стіни школи, щоб увійти в доросле життя, де вам доведеться проявити більше відповідальності і мужності. Ми раді, що змогли вкласти в вас всю свою любов і знання, які маємо самі. Весь цей час ви виправдовували наші надії, тепер прийшла пора вам визначитися з тим, що ви бажаєте робити та отримувати від цього життя. Ми віримо в вашу витримку, сили та прагнення. Дякуємо вам за ці непрості, але цікаві та плідні роки!

Напередодні Великодніх свят у закладі проведено акцію “Пасочка для захисника України”, під час якої завдяки старанням батьків, дітей, вчителів було зібрано понад 400 пасок, частину яких передали воїнам у Миколаївську область, а іншу пораненим бійцям, які перебувають на лікуванні в Пироговці та другій міській лікарні. Величезне задоволення отримали герої від дитячих вітальних листівок та малюнків. Велика подяка всім, хто долучився до гарної справи. Особлива подяка нашим шкільним волонтерам Сидоренко Інні Валеріївні та Мамроцькому Валерію Анатолійовичу. Вони зробили все, щоб наші вітання дійшли до адресатів. Слава Україні! Героям слава!

21 лютого промайнув день, коли відзначають Міжнародний день рідної мови. Українська мова – це важливий носій наших народних цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом.
Учні та вчителі комунального закладу «Вінницький ліцей № 34» вітають усіх з цим святом і щиро бажають завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку.

В рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров‘я та психологічний імунітет» у період з 07.02.2022 по 11.02.2022 у КЗ “Вінницький ліцей № 34” була проведена бесіда президентом школи Кудрань Софією з членами учнівської ради на теми: «Що таке фізичне здоров‘я? Що таке психологічна рівновага? Що потрібно робити щоб бути здоровим».
Учасники зустрічі активно приймали участь в обговоренні.
Ви можете переглянути як проходила наша зустріч у відео.
Приємного перегляду!

В рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров‘я та психологічний імунітет» у період з 07.02.2022 по 11.02.2022 р. учні 5-А класу разом з класним керівником Мацановською Інною Миколаївною створили відео-презентацію по темі: «Поради по зміцненню Імунітету»

Що таке стрес? Які чинники впливають на здоров’я та працездатність людини? Які існують шляхи подолання емоційної напруги напередодні іспитів ДПА та ЗНО? Ці та інші питання обговорювали учні 11-А класу на годині спілкування «Чинники ризику. Стрес і здоров’я людини», яка була проведена 7 лютого в рамках інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет».

29 січня виповнюється 104-та річниця бою під Крутами – події, що набули для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Пам’ять про молодих героїв невмируща. Вічна слава!

День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

ХО-ХО-ХО…а у нас підготовка до новорічних свят!
Запрошуємо усіх до ялинки та до новорічної фото-зони.

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з’явилося 2019 року, покликане об’єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

Осінній бал увібрав у себе всі найкращі особливості аристократичного та сучасного часу. Учасникам було не просто, конкуренція була серйозна. Усі конкурсанти ретельно готувались до заходу, судді довго вагались при виставленні оцінок. Але все таки їм вдалось визначити переможця. За підсумками 3 місце отримав – 9- Б клас, 2 місце отримав – 9-В клас , а 1 місце отримали – 10-Б та 9-А класи.

Щорічно 27 листопада проходить Всеукраїнська акція «Запали свічку пам‘яті» 🕯 на згадку про українців,які були знищені комуністичним тоталітарним режимом у 1932-33 р.р.
Наші учні  також приєднались до акції.
Ми пам‘ятаємо…

25 листопада у школі №34 учнівське самоврядування провели загальношкільну акцію «Біла стрічка», адже саме 25 листопада – День білої стрічки або Міжнародний день усунення насильства проти жінок. В знак протесту проти насилля над жінками і дівчатками учасники акції кріпили до одягу білі стрічки.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», учні школи №34 ВМР долучаються до онлайн флешмобу. Читання вірша Ірини Сопрун «Мій улюблений світ без насильства»

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» шкільний омбудсмен Жмурчук Владислава,учениця 11-А класу , створила відео презентацію на тему «Дитинство без насильства»

29.09.2021 р. у Загальноосвітній школі I-III ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивчення математики і фізики №34 ВМР була проведена Акція «Я знаю свої права та обов’язки» в рамках діяльності клубу шкільних омбудсменів «Бумеранг». Учениці 10-х класів провели інформаційну хвилинку та вікторину у 4-х класах. Метою акції була підготовка правового підґрунтя для усвідомлення учнями своїх прав і юридичних можливостей їх захисту.

В рамках святкування Дня бібліотеки було проведено захід «Подаруй книгу». Учні нашої школи поповнили асортимент книг у нашій шкільній бібліотеці задля того, щоб жодне з поколінь не забувало, що книга – джерело мудрості!

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається військове свято – День партизанської слави.

Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.
До Дня партизанської слави, учні нашої школи відвідали та привітали ветеранів.
«У складі партизанських загонів ви проявили свій високий патріотизм, жертовність, силу та витримку у боротьбі з ворогом. Ми дякуємо вам за Перемогу, бажаємо вам міцного здоров’я та миру на нашій рідній землі!».


21.09.2021 – Міжнародний День Миру!
Мир – це основа стабільного життя.
Мета цього дня – зміцнити ідеали світу як всередині країни, так і між націями.
Пімен Панченко казав: «Біда і радість ходять поруч вічно.Людей врятує тільки людяність.»
Настав час,коли всі країни світу повинні використовувати всі свої можливості та виступити за встановлення миру.Від наших зусиль залежить мир.
Учні 34-ї школи підтримали флешмоб: «Ми за МИР!»

20.09.2021 р.відбулась зустріч учнів 9-10 класів з лейтенантом Вишенської ювенальної превенції – Грібовою Юлією Михайлівною. Тема бесіди: «Кримінальна і адміністративна відповідальність неповнолітніх.Булінг”.

16.09.2021 р. учні 6-А класу відвідали міський захід: «Палац — майстерня творчості й натхнення».
Для дітей провели  цікаві майстер-класи, на яких вони дізнались про традиції проведення ярмарків в Україні.
Ми вдячні ВМПДЮ за чудову організацію та за посмішки наших школярів!

В рамках тижневика «Разом проти булінгу», 15.09.2021 р. до 5-7 класів завітала шкільний офіцер Поліції – Проценко Ірина Олександрівна.

В рамках місячника «Увага!Діти на дорозі» 14 та 15 вересня  був проведений виховний захід для учнів початкової школи.
Гурток «Юні Інспектори Руху» нагадали молодшим школярам правила переходу вулиць , безпечні місця переходу дороги у мікрорайоні закладу освіти.

З метою формування патріотичного виховання та знайомства зі справжніми героями України 13 вересня 2021 р. відбулась зустріч учнів 11-х класів з воїнами АТО. Ми вдячні Кириченку Олексію Степановичу та Емельянову Сергію Петровичу за розповідь, та за те, що боронять кордони нашої держави.
Бійці розповідали школярам, що пережили за час перебування в зоні АТО. Кожен з них висловив думку про те, що тільки в єдності – наша сила. Ця зустріч була важлива як учням, так і воїнам-ветеранам.
Безмежно вдячні  усім захисникам Вітчизни!

07.09.2021 р. під час проведення загальноміського свята з нагоди Дня фізичної культури та спорту наш заклад нагороджено кубком та цінним подарунком за зайняте ІІІ місце місце у рейтингу фізкультурно-спортивної роботи в закладах загальної середньої освіти міста за 2020-2021 навчальний рік. Вітаємо кафедру фізичної культури з новим здобутком!
2020-2021 н.р.

З 08 червня 2021 року розпочав свою роботу пришкільний табір ” Граймісто”.

ДЕТАЛЬНІШЕ…


06.05.2021 р. інспектором СЮП Вінницького РУП ст. лейтенантом поліції Юліє Грібовою проведена лекція для учнів 5-А класу на тему “Профілактика проявів булінгу у дитячому середовищі”

Акція “Частинка природи”. Робота учнів 2 Г класу

Челендж “Приберемо нашу планету”


В рамках екологічного декадника серед учнів 5-х класів було проведено: онлайн-ексурсію “Екосистеми нашого краю” 20.04-22.04 та акцію “Я – частинка природи” 23.04-25.04

 

Мистецька акція “Серцем до Подвигу доторкнись”. Роботи учнів 5-б,в,г, 7- а,б,в класів.


14.12.2020 р. розпочався тиждень початкової школи. Детальніше…

Відповідно до Плану заходів щодо проведення у 2020-2021 навчальному році Року математичної освіти у закладах освіти у період з 16.11.2020 року по 27.11.2020 року у закладі проведено  декаду математики. Детальніше…

День писемності в закладі


Бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Уцьому переконані учні нашої школи.
8 вересня учні 7-В та 11-Б класів відзначили важливе свято – Міжнародний день грамотності. Дата вибрана не випадково: свято за рекомендацією ЮНЕСКО було присвячене відкриттю Всесвітньої конференції з ліквідації неписьменності, яка проводилася цього дня.
Було розіграно вікторини, підготовано презентації, намальованостіннівки… Адже «грамотний — видющий і на все тямущий» =)
2019-2020 н.р.

Привітання директора закладу Крамара Володимира Петровича із завершенням 2019-2020 навчального року

20 лютого 2020 року відбувся міський семінар завідуючих  шкільними бібліотеками  міста, на який були запрошені вінницькі митці слова  – письменниця, журналістка, драматург, талановита та багатогранна Наталка Доляк, яка не вперше в нашому закладі зустрічалася з учнями та поет і фаховий  художник, надзвичайно цікава людина Сергій Татчин.
З привітальним словом «Знайомство зі школою» виступив директор закладу Крамар Володимир Петрович.
Бібліотечне рандеву «Сучасні літератори міста над Бугом» провела завідуюча бібліотекою Чебишева Лариса Дмитрівна.
Цікава манера спілкування, гумор,щирі розповіді про свою творчість підкорили кожного і не залишили байдужими присутніх в залі.
На згадку про зустріч користувачам бібліотеки автори подарували книги з автографами.

У школі №34 шанують рідну мову кожного народу. Особливе, трепетне ставлення до рідної української мови виховують у нашому закладі .
21 лютого 2020 року відбувся флешмоб, приурочений до святкування Міжнародного дня рідної мови. Усі бажаючі – учні й учителі – хором читали поезію про важливість української мови. Прикрасою свята стала виставка, організована учнями 6-В, 10-Б та 5-Г класів. Захід пройшов гучно, весело й паріотично.
Мова — краса спілкування,
Мова — як сонце ясне,
Мова — то предків надбання,
Мова — багатство моє.

12.12 відбулося традиційне свято «Андріївські вечорниці», свято вареників. Підготували свято учні 10 А класу, приймали участь учні 8-11 класів, які підготували цікаві, веселі номери та смачні вареники. Дякуємо усім, хто долучився до свята за гарний настрій та цікаво і змістовно проведений час.

12.12.2019 р. міський етап змагань зі стрітболу 3х3 (дівчата)  молодша вікова група по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця  Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

Єроміна Софія – 8-В
Сидорова Вікторія – 8-В
Паламарчук Валерія – 9-Б
Мельник Ангеліна 8-А


09.12.2019 р. міський етап змагань зі стрітболу 3х3 (юнаки)  старша вікова група по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця  Команда закладу здобула ІІІ місце.

Вітаємо переможців:

Восковцев Максим – 11-А
Камінський Василь – 11-А
Хайнацький  Юрій – 11-А
Дячинський  Дмитро – 11-А


02.12 – 03.12 відбувся конкурс талантів серед учнів 5-8 класів. Учні змагалися у номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Інструментальний жанр», «Оригінальний жанр», «Художнє читання». Дякуємо усім учасникам конкурсу «Наші таланти -2019».

21 листопада до Дня Гідності та Свободи у школі було проведено:
– Радіолінійка  ( провели учні 10 А класу), в рамках якої була проведена загальношкільна Хвилина мовчання та запалено свічку пам`яті  біля стенду Героїв Небесної Сотні;
– Перегляд відео презентацій, створених учнями  9-11 класів;
– Бесіда «Історія майдану» для учнів 5 класу.
– Години спілкування.

З 18.11.2019 р. по 21.11.2019 р. проводився міський етап змагань з баскетболу (дівчата) по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця. Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

Єроміна Софія – 8-В
Сидорова Вікторія – 8-В
Паламарчук Валерія – 9-Б
Жмурчук Владислава – 9-Б
Ваколюк Надія – 8-Б
Мельник Ангеліна 8-А
Клименко Яна – 6-Б
Главацька Каріна – 9-Б


З 11.11.2019 р. по 15.11.2019 р. проводився міський етап змагань з баскетболу (дівчата) по програмі Гімназіади  серед учнів ЗЗСО м. Вінниця. . Команда закладу здобула І місце.

Вітаємо переможців:

Восковцев Максим – 11-А
Камінський Василь – 11-А
Хайнацький  Юрій – 11-А
Дячинський  Дмитро – 11-А
Ярощук Владислав – 11-А
Качур Нікіта – 11-А
Мордух  Евгеній – 9-А
Гридзь Назарій – 11-Б
Файвішенко Дмитро – 11-А
Калінович Ростислав – 11-А
Івасюк Владислав – 10-А


05.11.19 Відкрите засідання учнівської ради «Толерантність починається з мене». Було розроблено та затверджено заходи на декадник толерантності.

У вересні – жовтні учні школи прийняли участь у міських благодійних акціях: «Смак родинного тепла», «Щаслива лапа» та відбувся збір макулатури. Дякуємо усім дітям та батькам, які долучились до акцій.

21 жовтня 2019 року на базі закладу проведено міський семінар керівників закладів освіти міста Вінниці на тему “Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін” 

21.10.2019  – розпочався тиждень початкової школи

Детальніше…


10.10.19 учні 9-10 класів приймали участь у міському танцювальному флешмобі, присвяченому дню народження вінницької радіостанції «Місто над Бугом». Було встановлено рекорд України за кількістю учасників танцювального флешмобу.

4 жовтня відбувся святковий концерт, присвячений дню Вчителя. Святковий концерт підготували та провели учні 9 А класу. Участь прийняли учасники хореографічного гуртка ( керівник Фролов А.А.) та вокального гуртка ( керівник Ткач Д.Ю.)

З 01.10 по 03.10.2019 р. у закладі проходила акккція “5 картоплин: допомога одиноким пенсіонерам”.

9 вересня відбулось перше засідання учнівської ради, на якому відбулось знайомство з новими членами ради. Було проведено тренінгове заняття «Я-лідер».


 

1 вересня відбулося Свято Першокласника, на якому були присутні учні 1 та 11 класів. Цього року вперше за парти сіло 115 першокласників.

Вітаємо усіх учнів, вчителів, батьків з початком нового навчального року.

2018-2019 н.р.

16 травня 2019 року в закладі відбулась загальношкільна конференція, основним питанням якої був звіт директора закладу Крамара В. П. про підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік. На конференції були присутні представники Департаменту освіти Вінницької міської ради, батьківських комітетів класних колективів, учнівського самоврядування, технічні працівники закладу (всього 243 учасники).

Рішенням конференції одностайно ухвалено оцінити роботу директора закладу Крамара В. П. за 2018-2019 навчальний рік оцінкою “задовільно”.


З 13 по 15 травня 2019 р. учні 10-А класу у складі  пілотного класу, що беруть участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» прийняли участь у фінальних захода із впроведження проекту на базі відпочинку “Фаворит”, що знаходиться на узбережжі Аззовського моря.

Всі учасники проекту відвідали Ботієвську ВЕС, взяли участь у різноманітних квестах.

На фінальному представлені результатів по впровадженню проекту учні пілотного класу №20 Новодонецька ЗОШ №16 – Вінницька ЗОШ №34 2019 зайняли І міце за результатами навчання та І місце за результатами гри “Розумний будинок”.


protokol_rada_proekt

В період з 28 березня по 10 травня 2019 року було проведено шкільний етап конкурсу “Бюджет шкільних проектів”. Автори проектів провели потужну інформаційну компанію і ознайомили учнів звкладу із своїми проектами. Згідно таємного голосування, яке пройшло 10 травня, лічильною комісією переможцем визнано проет Хайнацького Юрія “Огородження пришкільної території закладу”

В школі відбувся тижневик іноземних мов «Learning English – Understand the World». Він проходив з 22.04 по 26.04.2019 р. Під час проведення тижневика учні школи познайомилися з традиціями святкування Великодня в англомовних країнах, прийняли участь у численних змаганнях і конкурсах. Молодші школярі мали змогу весело розважитись під час проведення веселих перерв англійською мовою. Також протягом тижня було проведено заходи до Дня народження визначного англійського поета та драматурга В. Шекспіра.

25.04.2019 р. у закладі був проведений День цивільного захисту, метою якого було навчання елементарним правилам безпеки та набуття знань, умінь та навичок з цивільного захисту. Класні керівники провели бесіди на теми: “Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій”, “Безпека в надзвичайних ситуаціях”, “Як діяти під час землетрусу”, “День цивільного захисту. Надзвичайні ситуації у приміщенні”. Учні підготували виставку малюнків та плакатів на тематику з цивільного захисту.

У практичній частині проведені такі заходи:
– евакуація усіх учасників освітнього процесу;
– ознайомлення з пожежною машиною;
– спортивні змагання з елементами цивільного захисту.


24.04.2019 р. відбулась зустріч учнів пілотного класу, що беруть участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» із журналістами каналу 34 м. Дніпра. Журналістам було продемонстровано як проводились заходи по впровадженню проекту, а також як проходило навчання у проекті.

З нагоди Дня Землі 22.04.2019 р. учасники проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» провели флешмоб для жителів мікрорайону по економному використанню елктроенергії.

Учні 10-А класу, що приймають участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» провели урок для маленьких споживачів електроенергії із 2-Б класу.

В рамках проекту “Назад до школи” 19.04.2019 р. відбулась зустріч десятикласників із директором Департаменту освіти Вінницької міської ради Яценко Осаною Василівною. Цікавою і змістовною була її розповідь про здобутки міста та плани на майбутнє.

Учні 10-А класу Валько Діана та Хірілов Андрій, що приймають участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» провели урок для маленьких споживачів електроенергії із групи №9 ДНЗ №4 ВМР “Катруся”. Діткам було розказано про те як зберігати та економиити електроенергію. Діти були в захваті від експериментів в яких вони самі приймали безпосередню участь.

В рамках підготовки до Дня Землі учні 10-А класу, що приймають участь у проекті «Енергоефективні школи: нова генерація» уздійснили поклейку стікерів власного виробництва із нагадуванням про вимикання світла.

02-03 квітня учні закладу приймали участь у заходах для міжрегіональних класів Дніпро-Вінниця-Київ-Новодонецьке-Бурштин-Зеленодольськ в рамках Проекту «Енергоефективні школи: нова генерація», що проходили у нашому місті. Із вітальним словом до учасників заходів звернулась Кадрія Сафіуліна (старший консультант у зв’язках з громадськістю Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», ВБО «Інститут місцевого розвитку», к.т.н., доцент).

В рамках заходів учні приймали участь у інтерактивних заходах, прослухали лекцію про професію енергетика, проводили експерименти щодо використання різних джерел електроенергії. Особливо слід відмітити участь команди закладу в брейн-рингу для відповідальних власників житла та лідерів енергоефективності для об’єднаних команд де команда Вінниця-Новодонецьк посіла ІІ місце.


21 березня відбулась зустріч учнів 10-х класів з завідуючою відділу  по профорієтаційній роботі Служби Зайнятості «Навігатор вибору професій». Зустріч була цікавою та змістовною. Діти зареєструвались для проходження тесту «Професійна мотивація», «Структура інтелекту», «Психологічні властивості особистості».

З 11.03 по 15.03 в закладі проходив тиждень історії та права на тему: “Сторіччя подій української революції 1917-1921 рр.” Під час тижневика проводилися конкурси стіннівок, тематичні виставки, засідання правового гуртка “Підліток і закон”, засідання гуртка “Патріот Поділля”, позакласні заходи.

14-15 березня в закладі відбулись щорічні змагання у спортивно-масовому заході “Лелека” під час яких учні 5-6 – х класів змагались у комбінованій естафеті, грі “Снайпер” та олімпійскій вікторині. За сумою набраних очок команда закладу посіла ІІ місце.


7 березня учнівська рада, від іменні усіх учнів школи, привітала вчителів та дівчат школ из чудовим святом Весни. У концертній програмі прийняли участь учні 7 А, 8 А, 7 В, 9 Б, 10 А та 11 А класів. На концерт були також запрошенні вчителі-пенсіонери та ветерани ВВ війни.

21 лютого була проведена радіолінійка «Пам`яті Небесної Сотні», яка закінчилась загальною хвилиною мовчання та покладанням свічок до стенді героям Небесної Сотні. На перервах діти переглядали документальні матеріали подій 18.02-21.02 2014року на майдані.

18.02.2019 р. заклад долучився до Інноваційного Проекту «Енергоефективні школи: нова генерація» у загальноосвітніх навчальних закладах України в рамках Програми соціального партнерства ДТЕК.

В рамках проекту учні закладу пройшли тренінг зі створення команд міжрегіональних класів Дніпро – Вінниця – Новодонецьке для проходження навчального курсу «Абетка з основ житлово-комунального управління» та он-лайн гри «Розумний будинок».


04.02.2019 р. учитель Мамроцька О.М. провела відкритий урок географії в 10-А класі для вчителів міста на тему Індія.

12.12.2018 р. – традиційні “Андріївські вечорниці” для учнів 9-11 класів, які підготували учні 10-А класу.

З 10.12.2018 р. по 12.12.2018 р. у місті проводились спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед дівчат (молодша вікова група). Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

1. Єроміна Софія – 7-А

2. Сидорова Вікторія – 7-Г

3. Паламарчук Валерія – 8-Б

4. Жмурчук Владислава – 8-Б


10.12.2018 р. у закладі відбувся фестиваль по-українськи 7-8 класів. Діти із задоволенням участь у благодійному ярмарку та концерті.

Детальніше…


З 03.12.2018 р. у місті проводились спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед юнаків (сташа вікова група). Команда закладу здобула ІІ місце.

Вітаємо переможців:

1. Петліенський Ярослав – 11-А

2. Хайнацький Юрій – 10-А

3. Восковцев Макксим – 10-А

4. Камінський Василь – 10-А

5. Качур Нікіта – 10-А


03.12.2018 р. відбувся виступ музичної групи за участю учнів 11-А класу (Морозов Ігор, Палагнюк Віктор)

25 листопада 2018р. в ЗШ №13 відбулися фінальні зустрічі між лідерами чотирьох підгруп міських змагань з волейболу серед учнів ЗНЗ (дівчата), де команда закладу здобула ІІІ місце.

Вітаємо переможців:

Мельник Софія – 10-Б

Рудак Вікторія – 8-Б

Кучер Анастасія – 9-Б

Ісрафілова Аміна – 10-Б

Вовковинська Аліна – 9-Б

Цебрик Анна – 8-Б

Главацька Каріна – 8-Б

Муругова Вікторія – 10-Б


24 та 25 листоапада 2018 р. заклад приймав учасників IV підгрупи міських змагань з волейболу серед учнів ЗНЗ (дівчата), де команда закладу впевнено здобула перемогу над суперниками: ЗШ №11, ЗШ №12, ЗШ №22.

Акція “Щаслива лапа”. Збір корму для притулку тварин.

20 та 21 листопада у закладі було проведено конкурс “Наші таланти 2018”. Участь у конкурсі прийняли учні 5-8 класів

20 листопада на базі закладу відбувся майстер-клас практичного психолога Назарової Л. М. на тему: «Діти з особливостями  психофізичного розвитку. Робота психолога з дітьми з легкою розумовою відсталістю, корекція дисграфії».
Захід проводився для практичних психологів комунальних закладів загальної середньої освіти. Панувала сприятлива психологічна атмосфера. Відгуки про майстер-клас гостей-позитивні.

У чемпіонаті міста з баскетболу, що проходив з 12.11 по 15.11.2018 р. в рамках Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці команда закладу посіла ІІ місце:

Вітаємо переможців:

Єроміна Софія – 7-А

Сидорова вікторія – 7-Г

ваколюк Надія – 7-В

Мельник Ангеліна – 7-В

Кісельова Дар’я – 7-В

Паламарчук Валерія – 8-Б

Жмурчук Владислава – 8-Б

Главацька Каріна – 8-Б

Глухова Тетяна – 9-А09.11.2018 р. відбувся щорічний «Осінній бал» для учнів 9-11 класів. Дякуємо усім класам за активну участь. Вітаємо Федотову Вікторію та Рожицького Максима з перемогою у номінації « Король та Королева Балу -2018.»

У міських змаганнях з баскетболу, що проходили з 05.11 по 09.11.2018 р. команда юнаків посіла ІІ місце.

Вітаємо переможців:

Мордух Євгеній – 8-А

Хайнаций Юрій – 10-А

Качур Нікіта – 10-А

Восковцев Максим – 10-А

Камінський Василь – 10-А

Поліщук Дмитро – 10-А

Дячинський Дмитро – 10-А

Гридзь Назарій – 10-Б

Петлінський Ярослав – 11-А

Рожицький Максим – 11-А


Відбірковий тур міського інтелектуального конкурсу серед старшокласників «НОН-СТОП». Дякуємо команді 10 класу: Хайнацькому Юрію, Хібовському Денису, Качуру Нікіті, Балабан Анастасії та Валько Діані.

24 жовтня 2018 року в КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 34 ВМР» у кабінеті 114 відбувся семінар для вчителів трудового навчання, спеціалістів усіх кваліфікаційних категорій на тему: «Технологія узагальнення та поширення педагогічного досвіду». Захід був цікавий, продуктивний, насичений, вдало поєднані науково-теоретична та практична частини. Припало до душі гостинність, доброзичливість господарів семінару, психологічно позитивний клімат спілкування.
Лещук Роман поділився з колегами методикою та формами узагальнення  та поширення передового педагогічного досвіду. Була проведена виставка із здобутками Лещука Романа, на якій показані друковані статті у методичних та науково-методичних виданнях, посібники та підручники.

З 24.09.18р. по 28.09.18р. у школі проходила акція «5 картоплин». У ній взяли участь учні 1-11 класів. Зібрані овочі були переданні людям похилого віку.

У жовтні діти школи взяли участь у міській акції «Смак родинного тепла». Продукти харчування були переданні волонтерам та відправленні у зону АТО.
Дякуємо усім, хто відгукнувся та надав часточку свого тепла нашим воякам.

21 вересня відбувся конкурс малюнку на асфальті «Мир очима дітей». Дякуємо учням 5 А, 6 В та 7 Г класу за активну участь.
Учнями 8-10 класів був проведений  флеш моб «Україна хоче миру».

Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег – будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.

2017-2018 н.р.

25.04.2018 р. в закладі було проведено День цивільного захисту. Учні початкової школи та 5, 6 – ті класи ознайомимлися з пожежною машиною. Перевіряли свої знання учні 7, 8 – х класів у конкурсі “Подорож до Країни небезпечних пригод”. Для учнів старших класів було проведено спортивні змагання з елементами цивільного захисту.

З 16.04.18р. – 20.04.18р. у навчальному закладі проходив тижневик екології.
В рамках тижневика було проведено:
– «Брейн-ринг» для учнів 7-х класів
– виставку продуктів  харчової промисловості «Купуй Українське»
– презентацію проекту «Екологічне місто»
– зустріч із працівником водоканалу Мисливою А.І.  на тему: «Вміти любити природу», для учнів 6-х класів
– презентацію для учнів 5-6 класів «Отруйні рослини, гриби»
– еко-уроки для учнів 1-4 класів
– зустріч із працівниками міської бібліотеки «Ми і природа», 
 – майстер-клас для учнів 5-А класу.
– перегляд відеороликів «Подорож мальовничими місцями України»
– презентація для учнів 3-х класів «Отруйні рослини, гриби»
А також учні школи прийняли участь у Всеукраїнській акції «Весняна толока благоустрою та озеленення»
Впродовж року висвітлюється «Екологічний календар»

20 лютого у школі відбулася лінійка-реквієм «Пам`яті Небесної Сотні” для учнів 7-10 класів. Провели захід учні 9-Б класу, класний керівник Марчук Наталя Володимирівна.

20 лютого у ВМПДЮ відбувся відбірковий тур міської інтелектуальної гри серед учнів 6-х класів «Інтелектуальний марафон». Вітаємо команду нашої школи у складі:

Мазур Софії – 6-Г клас
Мілько-Бутовської – 6-Г клас
Неволі Дар’ї – 6-Г клас
Уманець Дар’ї – 6-В клас
Жердецького Дениса – 6-В клас

З перемогою та виходом до фіналу!


12 грудня у нас у школі відбулися традиційні Андріївські вечорниці для учнів 8-11 класів. Цього разу господарями свята були учні 10 –А класу, які створили затишну домашню атмосферу. Настрій в усіх присутніх був чудовий! Діти співали  пісні, танцювали, ворожили  та пригощали гостей  смачними  вареничками.

З 11 грудня розпочався тиждень англійської мови. Детальніше

З 04 грудня по 08 грудня  у закладі відбувся  тиждень фізики та інформатики, у рамках якого вчителями проведено ряд цікавих та змістовних заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення фізики та інформатики таких як виставка стінгазет, захист творчих проектів, віктирини, проведення ціікавих дослідів. В рамках Всесвітнього тижня інформатики заклад долучився до глобального заходу  Година Коду.

До Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2017 року у закладі було проведено радіолінійку та виставку матеріалів на тему “21 листопада – День Гідності та свободи”. 

Із  06.112017р. по 17.11.2017 р. в закладі проходив декадник толерантності.

Девіз декадника: “Говоріть один одному приємні слова, компліменти, посміхайтеся один одному і будьте терпимі до тих, хто вам не зовсім подобається”.

Під час декадника було проведено: виховні години на тему “Толерантність-це…”(1-11 кл.); бесіди на тему “Ознаки толерантної людини” (7-8 кл.), “Золоті правила толерантності” (5-6 кл); флеш моб «Ми всі різні,але ми всі рівні»; “Осінній бал” (9-11 кл).

Учні початкової школи оформлювали класні кімнати згідно тематики: “Ми жителі Країни Добра”, “Квітка настрою” (1-4 кл.)

Учнями 5-11 класів було створено “Дерево подяки”.

Під час декадника учні 1-11 класів переглядали інформаційні та розважально-повчальні відеоролики, а також повчальні мультфільми.

Декадник толерантності завершився акцією – збору речей для дітей дитячого будинку ( 0-2 роки)


13 листопада 2017 року розпочався кольоровий  тиждень початкової школи.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий!»

Читати більше…


09 листопада 2017 року  в закладі відбувся традиційний Осінній бал в якому взяли участь учні 9-11 класів. Титули короля та королеви балу вибороли Титко Дар’я та Вершигора Максим.

Жовтень – місяць бібліотечний…. В рамках Місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» у навчальному закладі проводилися заходи, які сприяли консолідації зусиль у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра..
Розпочався Місячник Днем відкритих дверей – «Урок здоров’я в бібліотеці».
Для читачів бібліотеки були представлені ілюстровані книжкові виставки: «Здоровим бути модно», тематичні полички «Здоров’я – вічна мрія людства» та перегляди літератури «Пригоди в країні невидимок». Першокласників закладу запросили на урок – екскурсію «Дзвінок на урок здоров’я», на  якому розповіли учням, що потрібно вести здоровий  спосіб життя, берегти та піклуватися про своє здоров’я з дитинства.Для учнів 5-х класів цікавою була літературна вітальня «Маршрути здоров’я в книжці «Поради лікаря Всезнайки» Тамари Артем’євої». Учні закладу добре знайомі з творчістю талановитої письменниці, в творчій скарбниці якої більше 30 книг для юних читачів, адже вона частий гість в нашій школі.Письменниця розповіла учням свій життєвий шлях, поділилася творчими планами, побажала своїм шанувальникам доброго здоров’я.Учні ділилися своїми враженнями від прочитаних книг, прочитали письменниці свої вірші та відгуки на прочитані казки та оповідання.Бібліотекар познайомила учнів з книгами Тамари Артем’євої, які можна прочитати в бібліотеці закладу.Нову збірочку  казок  з автографом письменниці отримали учениці 3-б класу Венгер Крістіна та Петрина Аня.Фото на згадку про зустріч  з учнями 5-в класу.Година спілкування «Здоров’я  дитини – щастя кожної родини» не залишили байдужими жодного учня.Корисні поради про здоровий спосіб життя від Лікаря Айболита наймолодшим читачам  бібліотеки.Театралізовані сценки підготували учні 7-б класу і вони дуже подобаються нашим наймолодшим читачам.

30 жовтня у закладі  відбулося засідання педагогічної ради на тему: “Реалізація Концепції Нової української школи”. Педрада пройшла в нетрадиційній формі – у формі педагогічного кафе, де педагоги за чашкою кави мали змогу оглянути відео матеріали про Нову українську школу, про позитивний досвід  європейських країн щодо якісної освіти дітей, обговорили Закон України «Про освіту», своє бачення освітнього процесу. Всі присутні добре розуміють, що, перш за все, треба починати з самого себе, бо творчу та розвинену особистість здатен виховувати такий же вчитель та вихователь, розвинений, креативний, маючий активну життєву позицію.

Із метою підвищення зацікавленості учнів до занять математикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із математики у повсякденному житті, виховання самостійності мислення, волі, наполегливості в досягненні навчальної мети з 09 по 20 жовтня 2017року  в закладі був проведений декадник математики.

17 жовтня 2017 року кафедрою вчителів словесності проведено науково-практичну корнференцію “Література рідного краю. Квіт Подільського слова” для молодих вчителів української мови та літератури. Своїм досвідом проведення уроків літератури рідного краю поділились Цопа Т.М., Фасоля Т.М., Козачук Г.В. Керівник методичного об’єднання вчителів словесності Очеретна Т.В. організувала поїздку до селища Браїлова, де відвідали музей поета-земляка Володимира Забаштанського. 

13 жовтня 2017 року учні 7-В класу відвідали лінійку приурочену Дню захисника України, яка відбулась у міському палаці дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної.

12.10.17 у Палаці дітей та юнацтва пройшов 2-ий відбірковий тур розважально-інтелектуальної гри «НОН-СТОП» серед учнів 10-х класів. Учні нашої школи прийняли участь у грі разом з учнями шкіл №3, №4, №6, №27, №17. Дякуємо команді, а саме Подолян Ю., Ласавуц В., Морозову І.,  Петлінському  Я., Танасієнко В.

З 25.09.17р. по 03.10.17р. у школі проходила акція «5 картоплин». У ній взяли участь учні 1-11 класів. Зібрані овочі були переданні представникам Червоного Хреста.

13.10.17р. відбулась акція «Смак домашнього тепла». Зібрану консервацію передали волонтерам для військових зони АТО. Виносимо подяку усім учням та батькам, які відгукнулися та прийняли участь у акціях.


02-06.10.2017 р. Виставка-конкурс тематичних стінгазет в рамках Тижня зарубіжної літератури.

Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег – будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.

2016-2017 н.р.

05.05.2017 року у школі пройшли відео перерви, присвяченні дню Пам`яті та Примирення. Діти мали змогу передивитись хроніку ІІ світової війни та послухати пісні тих часів.
04.05-05.05 учні 7-9 класів відвідали ветеранів війни та привітали їх з днем Перемоги.

07 квітня 2017  року  у закладі в рамках проведення Фестивалю ранкової гімнастики і рухової активності «Рух заради здоров’я» вчителі фізичної культури  провели ранкову зарядку з використанням  елементів різних видів спорту.

З 01.03 по 10.03 в закладі було проведено декадник української літератури “Шевченко – для усіх століть”

 Під час декадника було проведено такі заходи:

  • виставка книг “Слово Кобзаря” та малюнків до поезій Шевченка
  • прослухали твори Шевченка у виконанні вінницького композитора-барда Остапчук Вероніки Семенівни
  •  для учнів 5, 6, 9 класів літературно-музична інсценізація поеми-епопеї “Гайдамаки” підготовлена учнями 9-А класу
  • участь у конкурсі поетів-початківців “Зелене гроно”
  • конкурс читців для 5-6 класів
  • тематичне свято “З Кобзарем у серці”
  • літературне дослідження “Захоплення та кохання Тараса Шевченка”

З 23.02 по 06.03.2017 р. заклад приймав участь у Всеукраїнській благодійній акції “Happy Мяу для Мурчика”. В рамках акції було зібрано та передано до притулку для тварин “Планета” 100 кг корму. 

Сервантесу – 470 років

Виставка стінгазет учнів 9-х класів до ювілея письменника, презентація вислові відомих людей про Сервантеса

 


Шкільна баскетбольна ліга України 3х3
У міському етапі змагань команда закладу посіла І місце.
Вітаємо переможців!
Петлінського Ярослава (9-А клас)
Рожицького Максима (9-А клас)
Хайнацького Юрія (8-А клас)
Качура Нікіту (8-Б клас)

Андріївські вечорниці. Свято Вареника

Напередодні чудового свята апостола Андрія у закладі проведено Андріївські вечорниці та свято вареника, що стало вже доброю традицією.

Народні пісні, танці, ворожіння, кусання Калити, а також приготування, презентація та дегустація смачних вареників з різними начинками – ось складові частини дійства, що його підготували учні 8–11-х класів.

Гостинними господарями, які зустрічали всіх гостей у світлиці, стали учні 10-А класу.


З 5.12 по 9.12. в нашій школі відбувся предметний тиждень математики, фізики та інформатики. Вчителями-предметниками були проведені цікаві та змістовні уроки й позакласні заходи, які дали можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищеплювати учням інтерес до математики і фізики, сприяти розвитку й виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу. На даних заняттях учнями активно розв’язувалися складні й цікаві задачі з практичним спрямуванням, що розвивали кмітливість і математичне мислення, вивчалися елементи історії математики…

З 14.11. 2016 – 18.11. 2016 р року в школі був проведений тижневик  англійської мови  “Customs and Traditions of  English – speaking Countries”. Тижневик  проходив за складеним заздалегідь планом.  

До його організації були залучені всі вчителі англійської мови та учні 1-11-х класів. Змістовна насиченість місячника була спланована таким чином, що учні перебували в ситуаціях, в яких засобами іноземної мови їм доводилось вирішувати можливі в реальному житті конфлікти в забавній або серйозній формі, оцінювати вчинки героїв, моделювати життєві ситуації.


 

З 14.11 по 23.11 у школі було проведено декадник толерантності.

В рамках декадника учнівська рада школи оформила інформаційну дошку, де учні мали змогу ознайомитись з поняттям «Толерантність», історією виникнення дня Толерантності та його складовими. Допомогли у оформленні учні 5-В, 7-Б, 8-А, 8-В класів.

Члени учнівської ради, а саме: Федотова Вікторія та Іванюк Марина,провели для учнів 1-4 класів бесіду « Що таке толерантність».

Оформили класні кімнати висловами про толерантність учні: 5-В, 5-Г, 7-Б, 8-А, 8-В, 9-Б. 9-В класів.

Учні 7-Б класу провели «Веселі перерви» для учнів початкової школи.

В усіх класах було проведено виховні години: « Щаслива лапа», « Як запобігти дитячому сексуальному насиллю».


 01 листопада було проведено літературний конкурс “У світі казок” для учнів 5-Б та 5-В класів 

Осінній бал

21 жовтня в закладі відбувся Осінній бал, під час якого дами і кавалери 9-11-х класів продемонстрували вміння танцювати як бальні, так і сучасні танці.


20 жовтня відбувся відбірковий тур міської інтелектуальної гри « Нон Стоп».  В грі приймали участь команди таких шкіл: №34, №1, №3, №30, №36. В складі нашої команди були учні 10 класів: Новіцький Максим, Езиранкулов Єгор, Пісоцька Катерина, Колєснік Дмитро та Пархоменко . Нажаль наша команда не потрапила до фіналу.

З  07.10 по 20.10 в школі пройшли акції: «Тепло родинного смаку», «5 картоплин», благодійний ярмарок «Добро наших сердець». Учні школи надали матеріальну допомогу військовим зони АТО. Було передано домашню консервацію, овочі, гвіздки, молотки, сокири, мішки, дитячі малюнки та листи.


 З 03 по 07 жовтня в рамках Тижня зарубіжної літератури було проведено виставку тематичних стінгазет учнів 8-9 класів. 
 

 


 Благодійна ярмарка

    11 жовтня традиційно в нашій школі пройшла благодійна ярмарка. Учні продавали різноманітні смаколики та вироби своїми руками. За дані кошти учнівська рада школи придбає і передасть потрібні речі в зону АТО для наший захисників.


Школа вітає з Першим вересня учнів та їхніх батьків, а також учителів і всіх співробітників.

Бажаємо у новому навчальному році натхнення, цікавих проектів, плідної співпраці одне з одним та досягнення всіх поставлених цілей.
А найголовніше побажання для всіх наших учнів, друзів та колег – будьте щасливими!

Нехай радісна й світла атмосфера родинного затишку, яка панувала цього дня у Школі, залишиться з нами протягом цілого року.