Шевченківський тиждень

Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. У рамках Шевченківського тижня з метою вшанування видатного сина українського народу було проведено тематичні заходи. Бібліотекар ліцею Середюк Г.П. організувала книжкову виставку «Слово, пісне, душа Кобзареві, ви – окраса і суть нашого життя». Учні 7-Г класу грали в гру “Доміно”. Гра активізує пізнавальний інтерес до творчості Т. Шевченка. Переглядали відео «Мандрівний клубок. Дорогами Кобзаря: 20 цікавих фактів». 5-ті класи складали пазли “Біографія Шевченка в пазлах”. Учні 7-А та 7-Г класів змагалися у грі «Я люблю Україну”. Цікаві завдання мали на меті поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях поета. У 9-Б класі відбулися Шевченківські читання. Учасники заходу декламували вірші та виконували музичні твори, покладені на поезію Кобзаря.
Учні початкових класів долучилися до святкування 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря. Діти залюбки відновлювали поетичні рядки віршів за мнемотаблицями, римували із цеглинками LEGO, вивчали вірші Тараса Григоровича напам’ять, милувалися співом та мелодіями до творів геніального митця, презентували книги письменника.
Тарас Григорович Шевченко був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

created by InCollage